Rezerwując komfortowe noclegi w Przybradzu, nie sposób pominąć wszelkich udogodnień, które oferuje Rajska Oaza. Mowa o Strefie Saun i Jacuzzi, czyli przestrzeni dedykowanej osobom pragnącym zaznać relaksu z dala od miejskiego zgiełku i trosk. Nowoczesne wnętrza oraz zjawiskowy klimat sprawiają, że każdy seans w tej magicznej strefie będzie należał do tych niezapomnianych.

Co oferuje Rajska Oaza?

Sauna Fińska

Sauna fińska zwana też sauną suchą to klasyka, jeśli chodzi o odnowę biologiczną. Tradycja tej aktywności pochodzi z mroźnej Finlandii, gdzie jest stosowana od wieków w celu hartowania organizmu i zachowania dobrego zdrowia. Drewniane ławki, piec z gorącymi kamieniami, temperatura od 60 do nawet 110° C oraz wilgotność od 5 do 15% to coś, co przyciąga zarówno stałych bywalców, jak i nowych adeptów tego rodzaju rekreacji. Rajska Oaza przygotowała kameralną saunę fińską, która pozwoli wypocząć, a przy tym zadbać o zdrowie.

Sauna Infrared

To doskonałe urozmaicenie oraz alternatywa dla klasycznej sauny fińskiej, bowiem umożliwia łagodniejsze rozpoczęcie przygody z wysoką temperaturą. Sauna Infrared w Rajskiej Oazie bazuje na promiennikach kwarcowych, które emitują bezpieczne promieniowanie podczerwone. W efekcie temperatura we wnętrzu oscyluje w zakresie od 30 do 60° C, co pozwala znacznie wydłużyć czas trwania seansu. A to idealne warunki do wyciszenia i lepszego samopoczucia.

Jacuzzi

Zanurzenie się w specjalnym basenie oraz delikatny hydromasaż z bąbelkami powietrza to prawdopodobnie najprzyjemniejsza i najpopularniejsza forma regeneracji ciała i umysłu. W Rajskiej Oazie na wszystkich gości czeka nowoczesne jacuzzi, które przyniesie ukojenie oraz zapewni miłe odprężenie. Spotkanie w jacuzzi to także idealna okazja na spędzenie romantycznego wieczoru tylko we dwoje.

Po dniu pełnym wrażeń warto dać ulgę zmęczonemu ciału oraz wyciszyć umysł, bardzo dobrym pomysłem będzie seans w Strefie Saun i Jacuzzi, którą udostępniamy naszym gościom codziennie od 15.00 do 22.00.

Zapraszamy!

Galeria